Faaliyetlerine 2003 yılında İzmit Sanayi Sitesinde başlayan ERAYDINLAR ÇİT TEL İMALAT’ın temel hedefi, çit tel imalatında en yüksek kalite ve standartta ürünü en uygun fiyata müşteriye sunabilme politikası olmuştur.

Temel yeteneği “Çit Tel İmalatı” olan firmamız tam otomatik tel örme makineleriyle istenilen ebatta ve özellikte çit telini hızlı ve kaliteli bir şekilde müşterilerine sunar. Toptan ve perakende satışlarımızda ise en uygun fiyat politikasını uyguluyoruz.

“Nasıl bu kadar ucuz tel verebiliyorsunuz?” şeklindeki haklı soruların muhatabı olarak şunu söyleyebiliriz: Kesinlikle faiz ile yarı mamül malları dükkana getirmiyoruz. Tedarikçimizden vade farksız ürün getirttiğimiz için faiz masrafı ürün maliyetine eklenmiyor.  Hatta toptan alım yaptığımız için biraz daha uygun fiyata getirtebiliyoruz. Ayrıca toptan ve perakende satışlarımızın sürüm olarak yeterli miktarda olması da uygun fiyatlarla ürünümüzü sizlere sunabilmemize yardımcı oluyor. Çit telinin yanı sıra panel çit, dikenli tel vb. ürünlerimiz de mevcuttur.

Eraydınlar Çit Tel İmalatı  tedarikçi ve müşterileriyle “kalite”, “güven” ve “en uygun fiyat” ilkelerini temel alarak hizmet vermeye devam etmektedir.

WhatsApp chat